Hooghe Delft bereikt hoogste punt
De bouw van de Hooghe Delft heeft in mei het hoogste punt bereikt. De woontoren van 41 meter hoogte, wordt een van de hoogste gebouwen van Nieuw Delft. Toekomstige bewoners en betrokkenen vierden dit feestelijke moment op de bouwplaats.
Mijlpaal
Vink Bouw heeft met het plaatsen van de laatste prefab dakplaat van de lift het hoogste punt van de bouwconstructie van de Hooghe Delft bereikt. Hier werd feestelijk bij stilgestaan met bouwpersoneel, toekomstige bewoners en andere betrokkenen. De mijlpaal is gevierd op de bouwplaats van Vink Bouw met het hijsen van een vlag en een rondleiding door het gebouw met kijkje in de toekomstige appartementen.
De bouw vordert
Ook is de gevelmontage afgerond, er zijn maar liefst 317 gevelkolommen en 284 banden in de gevel verwerkt. De laatste gevelband werd speciaal versierd en geplaatst in bijzijn van iedereen die er afgelopen periode aan de prefab gevel bijgedragen heeft. Sindsdien wordt de steiger rondom de gevel weggehaald en het gebouw langzaam uitgepakt en zichtbaar voor iedereen. Ook binnen in het gebouw maakt Vink Bouw stappen. De wanden die de woningen scheiden zijn geplaatst, de vloerverwarming is aangelegd en de dekvloer gelegd. De lift wordt gemonteerd en binnenkort start Vink Bouw met de afbouwwerkzaamheden.