Inloopavond wooncoöperatie De Koploper
In de zuidelijke punt van Nieuw Delft aan het toekomstige Van Leeuwenhoekpark komt het nieuwbouwproject De Koploper. Met 44 appartementen voor 55+’ers, kleinschalige commerciële en maatschappelijke (zorg)activiteiten en een parkeergarage.
Bewoners zetten hier samen de schouders onder de realisatie van het gebouw als wooncoöperatie. Een wooncoöperatie staat niet alleen voor woonplezier, maar ok voor de bereidheid om tijd en energie te steken in de realisatie en het beheer van het gebouw. Door samen de schouders eronder te zetten met de toekomstige buren ontstaat gaandeweg een hechte gemeenschap.
Donderdag 30 november: inloopavond wooncoöperatie De Koploper
Heb je vragen over de opzet van de wooncoöperatie? Of interesse in het project? Kom op donderdag 30 november van 18.30 tot 21.00 uur naar de inloopavond in The Social Hub, Van Leeuwenhoekpark 1 in Delft.
Geïnteresseerden kunnen zich hier aanmelden.

De Koploper | Vivid Vision 1