Wonen en werken in het LeeuwenDeel

Wonen en werken aan het Van Leeuwenhoekpark in Nieuw Delft? In het LeeuwenDeel is dit allebei mogelijk. In het moderne en comfortabele gebouw komen interactie, saamhorigheid, natuur en duurzaamheid samen. 

Gelegen op loopafstand van cafés, winkels en het openbaar vervoer, karakteriseert Het LeeuwenDeel zich door haar opvallende architectuur. Dat geïnspireerd is op ‘Het straatje’ van Johan Vermeer, waar het dagelijks leven in de 17e eeuw geportretteerd is en ‘Gezicht op Delft’ dat refereert aan het ritmische gebruik van materialen. Hier komen geschiedenis en het wonen van nu samen.

Woonaanbod

De verkoop van het Leeuwendeel is gestart en er zijn nog enkele woningen beschikbaar. Het woningaanbod bestaat uit:
– 1-laags appartementen van 65 m2, 66m2 en 79m2 met loggia.
– duplex penthouses van 99 m2 en 126 m2 met terras.

Bedrijfsruimte

De commerciële ruimte op de begane grond is ook beschikbaar. De ruimte van in totaal 561m2 kan opgesplitst worden tot maximaal 3 gebruikers (115 m2 / 109 m2 / 337 m2).

Planning

De verwachting is dat de bouw start in het tweede kwartaal van 2025. Na circa 12 maanden bouwtijd worden de appartementen en bedrijfsruimte in 2026 opgeleverd.

Geïnteresseerd?

Geïnteresseerden in zowel het woningaanbod als de commerciële ruimte kunnen contact opnemen met Van Daal Makelaardij (015 – 212 7300) of kijken op www.leeuwendeeldelft.nl.

Het LeeuwenDeel vanuit de lucht gezien